headernw.jpg
 
Dit schema loopt van 14-10-2019 t/m 18-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Claire Fietelaars Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Jaap Waisvisz Veld 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Yasmine van Rouendal MenD veld 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Loïs Kok
Bob van de Water
Rabobank veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Anton Visser MenD veld 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Dorien de Pater
Noah Nijhuis
Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B7 Anton Visser MenD veld 3 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Jaap Waisvisz Rabobank veld 1 - CD
20:00 - 22:00 Mix Trim Wedstrijden Trainingsgroep MenD veld 3
20:00 - 21:00 Jongens A2 Veld 2 - CD tijdelijk Bart Reitsma
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Bart Reitsma Veld 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D4 Daan Smit Rabobank veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Josephine Emmens MenD veld 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Anne van Meeteren
Willemijn Suijker
Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Jip van Lierop
Maud Assink
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Daan Hofland Rabobank veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D3 Wouter Beunk MenD veld 3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Berdien Contant
Lisa Vergunst
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Annabel Vrijkorte
Robine Tollenaar
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Luuk Volkers Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C3 Daan Smit Rabobank veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Josephine Emmens MenD veld 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Lisa Ruizendaal Veld 2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C2 Wouter Beunk MenD veld 3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C8 Bram Los D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D8 Julia Joldersma
Linde Stalman
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 John Nijhuis Rabobank veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Daan Smit Rabobank veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Josephine Emmens MenD veld 3 - CD
19:30 - 20:30 Jongens B2 Lisa Ruizendaal Veld 2 - AB
19:30 - 20:30 Jongens B3 Bram Los D'Ouwe Steen veld 4 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Meike Lanting Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C4 Wouter Beunk MenD veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Pascal Heithuis Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 John Nijhuis Rabobank veld 1 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A2 Daan Smit Rabobank veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed A Anton Visser MenD veld 3
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed B Walter te Kloese D'Ouwe Steen veld 4
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 3F1 Berend Overbeek MenD veld 3 - AB Carrousel
16:00 - 17:00 Jongens 3F2 MenD veld 3 - AB Carrousel
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Roos Anne Kapper D'Ouwe Steen veld 4 hoofdtrainer
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Romeijn Evers D'Ouwe Steen veld 4 hoofdtrainer
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 Pepijn Suijker D'Ouwe Steen veld 4 hoofdtrainer
16:00 - 17:00 Jongens 6E4 Jasper Alkema D'Ouwe Steen veld 4 hoofdtrainer
16:00 - 17:00 Meisjes 3F1 Tijmen Stalman MenD veld 3 - AB Carrousel
16:00 - 17:00 Meisjes 3F2 Floor van Lunteren MenD veld 3 - AB Carrousel
16:00 - 17:00 Meisjes 3F3 Annemijn Beijer MenD veld 3 - CD Carrousel
16:00 - 17:00 Meisjes 3F4 Isa Noordhof MenD veld 3 - CD Carrousel
16:00 - 17:00 Meisjes 3F5 Juul Leemreize MenD veld 3 - CD Carrousel
16:15 - 17:15 Meisjes C9 Teuntje de Boer Rabobank veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Jaap Beijer MenD veld 3 Carrousel
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Thijn van Houten MenD veld 3 Carrousel
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Isabel Schreuder MenD veld 3 Carrousel
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Annabel Ouwehand MenD veld 3 Carrousel
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 Roos Anne Kapper D'Ouwe Steen veld 4 Carrousel
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 Eva Overmeer D'Ouwe Steen veld 4 Carrousel
17:00 - 18:00 Meisjes 6E7 Fien Kloosterman D'Ouwe Steen veld 4 Carrousel
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Sander Breethoff Veld 2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Teuntje de Boer Rabobank veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Claire Fietelaars Veld 2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Lisanne Mulder Rabobank veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Jaap Beijer MenD veld 3 Carrousel
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Thijn van Houten MenD veld 3 Carrousel
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Pepijn Suijker MenD veld 3 Carrousel
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Sara Mullink D'Ouwe Steen veld 4 Carrousel
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Björn van der Stap D'Ouwe Steen veld 4 Carrousel
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 Annabel Ouwehand D'Ouwe Steen veld 4 Carrousel
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Nynke Vergunst Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens A2 Jaap Waisvisz Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jaap Waisvisz Veld 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Isabel te Pas Rabobank veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B7 Liam Krijkamp D'Ouwe Steen veld 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Teuntje de Boer Rabobank veld 1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Nynke Vergunst MenD veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Jaap Waisvisz Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Rabobank veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Teuntje de Boer Rabobank veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Dames Anton Visser MenD veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed C Liam Krijkamp D'Ouwe Steen veld 4 - CD
20:30 - 22:00 Veterinnen A D'Ouwe Steen veld 4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Lisa Ruizendaal Rabobank veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D8 Julia Joldersma
Linde Stalman
Rabobank veld 1 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes C4 Daan Smit Veld 2 Carrousel 2 spelers MB1 en 2 spelers JB1 elke week
17:45 - 18:45 Meisjes C5 Yasmine van Rouendal Veld 2 Carrousel 2 spelers MB1 en 2 spelers JB1 elke week
17:45 - 18:45 Meisjes C6 Veld 2 Carrousel 2 spelers MB1 en 2 spelers JB1 elke week
17:45 - 18:45 Meisjes C7 Veld 2 Carrousel 2 spelers MB1 en 2 spelers JB1 elke week
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Wouter Kijlstra MenD veld 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Jaap Waisvisz MenD veld 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Lisa Ruizendaal Rabobank veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Berdien Contant
Lisa Vergunst
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D2 Daan Hofland D'Ouwe Steen veld 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Guido Wijn Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B3 Wouter Kijlstra MenD veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Daan Smit Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Christian Lammers Rabobank veld 1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Pieter de Jong Rabobank veld 1 - CD
20:15 - 21:45 Dames Jong 3 Daan Smit Veld 2 - CD
20:45 - 22:15 Trim+H Rabobank veld 1 - CD
20:45 - 22:15 Veteranen A Veld 2 - AB
20:45 - 22:15 Veteranen B Rabobank veld 1 - AB
20:45 - 22:15 Veteranen VL Rabobank veld 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Aanmeldtraining Vrijdag D'Ouwe Steen veld 4
15:30 - 16:30 Benjamins Jongens Jasper Alkema MenD veld 3 Carrousel
15:30 - 16:30 Benjamins Meisjes Djune van der Zee
Fiene van den Dool
Filiene Hembrecht
Lisa Ruizendaal
MenD veld 3 Carrousel
15:30 - 16:30 Funkey 1 Isis Freriksen
Liam Krijkamp
Maud Dammers
D'Ouwe Steen veld 4
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Lin te Velde D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Puck Haaksman D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Jongens 6E3 Fien Haaksman D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Jongens 6E4 Fae Jansen D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Jongens D3 Mandy van den Ende Rabobank veld 1 Carrousel olv Teuntje
16:30 - 17:30 Jongens D4 Sam Haan Rabobank veld 1 Carrousel olv Teuntje
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Pip Teunissen MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Fiene Breethoff MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Sara Mullink MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Heke Moers MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Tessa Wouters MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Meisjes 6E6 Djune van der Zee D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Meisjes 6E7 Indira Somaroe D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Anne van Meeteren
Willemijn Suijker
Veld 2 Carrousel olv Teuntje
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Annabel Vrijkorte
Robine Tollenaar
Veld 2 Carrousel olv Teuntje
16:30 - 17:30 Meisjes D7 Yasmine van Rouendal Veld 2 Carrousel olv Teuntje
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Fiene Breethoff
Heke Moers
MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Lin te Velde
Marit Batavier
MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
17:30 - 19:00 Jongens C1 Luuk Volkers Rabobank veld 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Sara Mullink MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Pip Teunissen MenD veld 3 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Fae Jansen
Fien Kloosterman
D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Indira Somaroe
Noortje Aling
D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Jule Hettema
Marit Megens
D'Ouwe Steen veld 4 Olv Lisa Ruizendaal en Liam Krijkamp
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Mandy van den Ende Rabobank veld 1 - AB
17:45 - 18:45 Jongens C2 Veld 2 Carrousel olv Teuntje 2 spelers JA1 elke week erbij
17:45 - 18:45 Jongens C3 Veld 2 Carrousel olv Teuntje 2 spelers JA1 elke week erbij
17:45 - 18:45 Meisjes C8 Sam Haan
Veld 2 Carrousel olv Teuntje 2 spelers JA1 elke week erbij
17:45 - 18:45 Meisjes C9 Yasmine van Rouendal Veld 2 Carrousel olv Teuntje 2 spelers JA1 elke week erbij
18:30 - 19:45 Meisjes C3 Lisanne Mulder D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D3 Nynke Vergunst D'Ouwe Steen veld 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Bob van de Water
Daan Canninga
Rabobank veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B2 John Nijhuis Rabobank veld 1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Teuntje de Boer Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Meike Lanting Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 2 MenD veld 3 - AB
20:15 - 21:45 Dames Jong 1 Pascal Heithuis Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Specialistentraining Trainingsgroep Rabobank veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Pieter de Jong Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 John Nijhuis Rabobank veld 1 - AB