Terug

Teams

Junioren
Meisjes A1
Landelijke Subtopklasse
Meisjes A2
2e klasse
Meisjes A3
4e klasse
Meisjes A4
5e klasse
Meisjes A5
5e klasse
Meisjes B1
Landelijke Subtopklasse
Meisjes B2
1e klasse
Meisjes B3
3e klasse
Meisjes B4
3e klasse
Meisjes B5
4e klasse
Meisjes B6
5e klasse
Meisjes B7
6e klasse
Meisjes C1
IDC C
Meisjes C2
1e klasse
Meisjes C3
3e klasse
Meisjes C4
4e klasse
Meisjes C5
3e klasse
Meisjes C6
5e klasse
Meisjes C7
6e klasse
Meisjes D1
1e klasse
Meisjes D2
1e klasse
Meisjes D3
2e klasse
Meisjes D4
4e klasse
Meisjes D5
4e klasse
Meisjes D6
5e klasse
Meisjes D7
5e klasse
Meisjes D8
6e klasse
Zaal meisjes A1
Subtopklasse
Zaal meisjes A12-C
1e klasse
Zaal meisjes A2
2e klasse
Zaal meisjes A3
4e klasse
Zaal meisjes A4
5e klasse
Zaal meisjes A5
5e klasse
Zaal meisjes B1
Subtopklasse
Zaal meisjes B12-C
Subtopklasse
Zaal meisjes B2
1e klasse
Zaal meisjes B3
3e klasse
Zaal meisjes B4
3e klasse
Zaal meisjes B5
4e klasse
Zaal meisjes B6
5e klasse
Zaal meisjes C1
Subtopklasse
Zaal meisjes C12-C
1e klasse
Zaal meisjes C2
1e klasse
Zaal meisjes C3
3e klasse
Zaal meisjes C4
4e klasse
Zaal meisjes C5
4e klasse
Zaal meisjes C6
5e klasse
Zaal meisjes C7
6e klasse
Zaal meisjes D1
1e klasse
Zaal meisjes D12-C
1e klasse
Zaal meisjes D2
1e klasse
Zaal meisjes D3
2e klasse
Zaal meisjes D4
4e klasse
Zaal meisjes D5
4e klasse
Zaal meisjes D6
5e klasse
Zaal meisjes D7
5e klasse
Senioren
Dames 1
3e klasse
Dames 2
3e klasse
Dames 3
3e klasse
Dames Jong 1
Jong 3e klasse
Dames Jong 2
Jong 3e klasse
Dames Jong 3
Jong 5e klasse
Trim+V
Trimhockey Dames
Veterinnen A
3e klasse
Zaal Dames 1
2e klasse
Zaal Dames 2
2e klasse
Zaal Dames 3
3e klasse
Zaal Dames Jong 1
3e klasse
Zaal Dames Jong 2
2e klasse
Zaal Dames Jong 4
2e klasse
Jongste Jeugd
Benjamins Meisjes
Meisjes 3F1
Niveau 1
Meisjes 3F2
Niveau 1 
Meisjes 3F3
Niveau 1
Meisjes 3F4
Niveau 1
Meisjes 3F5
Niveau 1 
Meisjes 3F6
Niveau 1    
Meisjes 6E1
Niveau 1
Meisjes 6E2
Niveau 1 
Meisjes 6E3
Niveau 1  
Meisjes 6E4
Niveau 1 
Meisjes 6E5
Niveau 1   
Meisjes 8E1
Niveau 1
Meisjes 8E2
Niveau 1  
Meisjes 8E3
Niveau 1  
Meisjes 8E4
Niveau 1 
Meisjes 8E5
Niveau 1   
Meisjes 8E6
Niveau 1    
Zaal meisjes 6E1
Niveau 1
Zaal meisjes 6E2
Niveau 1
Zaal meisjes 8E1
Niveau 1
Zaal meisjes 8E2
Niveau 1
Zaal meisjes 8E3
Niveau 1
Junioren
Jongens A1
1e klasse
Jongens A2
5e klasse
Jongens B1
Landelijke Subtopklasse
Jongens B2
2e klasse
Jongens B3
5e klasse
Jongens C1
1e klasse
Jongens C2
1e klasse
Jongens C3
4e klasse
Jongens D1
1e klasse
Jongens D2
2e klasse
Jongens D3
4e klasse
Jongens D4
5e klasse
Zaal Jongens A1
1e klasse
Zaal jongens A2
4e klasse
Zaal jongens B1
Subtopklasse
Zaal jongens B2
2e klasse
Zaal jongens B3
5e klasse
Zaal jongens C1
1e klasse
Zaal jongens C12-C
1e klasse
Zaal jongens C2
1e klasse
Zaal jongens D1
1e klasse
Zaal jongens D12-C
1e klasse
Zaal jongens D2
2e klasse
Zaal jongens D3
4e klasse
Zaal jongens D4
5e klasse
Zaal jongens JA12-C
2e klasse
Senioren
Heren 1
4e klasse
Heren 2
5e klasse
Heren 3
5e klasse
Heren Jong 1
Jong 2e klasse
Heren Jong 2
Jong 4e klasse
Oudercursus
Trimhockey Heren
Trimhockey Mixed
1e klasse
Veteranen A
Veteranen B
5e klasse
Veteranen VL
Overgangsklasse 45+
Zaal Heren 1
3e klasse
Zaal Heren Jong 1
Topklasse
Zaal Heren Jong 2
3e klasse
ZAALBLOK
Overig
Keepers 17:00 - 18:00
Keepers 18:00 - 19:00
Keepers 19:00 - 20:00
Keepers 20:00 - 21:00
Jongste Jeugd
Benjamins Jongens
Funkeys
Jongens 3F1
Niveau 1
Jongens 3F2
Niveau 1 
Jongens 6E1
Niveau 1 
Jongens 6E2
Niveau 1  
Jongens 6E3
Niveau 1   
Reservering 1 uur half veld
Reservering 1 uur heel veld
Reservering half veld 1,5 uur
Reservering halve dag half veld
Reservering halve dag heel veld
Reservering hele dag half veld
Reservering hele dag heel veld
Zaal jongens 6E1
Niveau 1
Zaal jongens 6E2
Niveau 1