headernw.jpg
 
Dit schema loopt van 21-5-2018 t/m 25-5-2018
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Olaf Heskes Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Olaf Heskes Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Olaf Heskes Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Floor Staatsen-Massier D'Ouwe Steen veld 4 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E3 Floor Hart D'Ouwe Steen veld 4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Borka Kok
Olaf Heskes
Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 Borka Kok
Olaf Heskes
Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 Borka Kok
Olaf Heskes
Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig
17:00 - 18:00 Meisjes 6E7 Zondag Borka Kok
Olaf Heskes
Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Lisanne Mulder
Loïs Kok
Rabobank veld 1 - CD
17:15 - 18:15 Jongens 6E2 Wouter Beunk Rabobank veld 1 - AB
17:15 - 18:15 Jongens 6E4 Tessel van Baal Rabobank veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D4 Josephine Emmens
Sam Wanjon
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Borka Kok
Olaf Heskes
Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig.
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Borka Kok
Olaf Heskes
Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig.
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Borka Kok
Floor Krommenhoek
Olaf Heskes
Veld 2 Hockeyschool. Thijs Wientjes ook aanwezig.
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Lisa Ruizendaal Rabobank veld 1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D2 Sofie Honing
Wouter Beunk
Rabobank veld 1 - CD
18:15 - 19:13 Meisjes D5 Richard Necus D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Pim Bouwman MenD veld 3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Meike Lanting MenD veld 3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D8 Josephine Emmens
Sam Wanjon
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Bart Reitsma Veld 2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Cas Reijnen Veld 2 - AB
19:15 - 20:13 Meisjes C4 Richard Necus D'Ouwe Steen veld 4 - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Eric Wanjon
Hendrik Emmens
MenD veld 3
19:30 - 20:30 Jongens A2 John Nijhuis Rabobank veld 1
19:30 - 20:30 Jongens B3 John Nijhuis Rabobank veld 1
19:30 - 20:30 Meisjes A3 D'Ouwe Steen veld 4 - AB Thijs Wientjes
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Eric Wanjon
Hendrik Emmens
MenD veld 3
20:30 - 22:00 Heren 1 John Nijhuis Rabobank veld 1
20:30 - 22:00 Heren 2 John Nijhuis Rabobank veld 1
20:30 - 21:29 Heren Jong 1 Richard Necus Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 John Nijhuis Rabobank veld 1
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Bart Reitsma Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed A Eric Wanjon MenD veld 3
20:30 - 22:00 Trimhockey Mixed B D'Ouwe Steen veld 4 Thijs Wientjes
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 Jongens 3F aanmeld Meike Lanting
Bram Weers
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
15:45 - 16:45 Benjamins Jongens Meike Lanting
Floris Suijker
Bram Weers
Jurre de Jong
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Borka Kok
Gerard Alblas
Olaf Heskes
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 Hockeyschool
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5 Borka Kok
Gerard Alblas
Olaf Heskes
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 Hockeyschool
16:00 - 17:00 Meisjes 8E6 Zondag Borka Kok
Gerard Alblas
Olaf Heskes
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 Hockeyschool
16:30 - 17:30 Junioren Trainingsgroep Veld 2 Stick en Bitje
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 Sander Breethoff
Sebastiaan Trompert
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 3F4 Bram Weers
Jurre de Jong
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 3F5 Meike Lanting
Bram Weers
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 3F6 Floris Suijker
Bram Weers
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
17:00 - 21:30 Junioren Trainingsgroep Rabobank veld 1 - AB Selecte selectietraining
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Borka Kok
Gerard Alblas
Olaf Heskes
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Hockeyschool
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Borka Kok
Gerard Alblas
Olaf Heskes
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Hockeyschool
17:00 - 18:00 Jongens 6E3 Borka Kok
Gerard Alblas
Olaf Heskes
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Hockeyschool
17:00 - 18:00 Jongens 6E4 Borka Kok
Gerard Alblas
Olaf Heskes
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Hockeyschool
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Mika Hubbers
Luca Masnec
MenD veld 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Job van Oostveen
Luuk Volkers
MenD veld 3 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes 3F1 Bram Weers
Sander Breethoff
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes 3F2 Bram Weers
Marit van Es
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes 3F3 Bram Weers
Iris van den Bedem
Babette Frankevoort
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Gerard Alblas
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Conditie en techniektraining.
18:00 - 19:15 Jongens D2 Gerard Alblas
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Conditie en techniektraining.
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Borka Kok Veld 2 - AB
18:00 - 19:14 Meisjes C3 Pieter de Jong Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Nynke Vergunst D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C8 Job van Oostveen
Luuk Volkers
MenD veld 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C9 Mika Hubbers
Luca Masnec
MenD veld 3 - AB
18:45 - 19:44 Meisjes C7 Edwin Besseling D'Ouwe Steen veld 4 - CD
19:00 - 20:15 Jongens C2 Guido Wijn MenD veld 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Max Oversteegen MenD veld 3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B1 Gerard Alblas
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Conditie en techniektraining.
19:15 - 20:30 Jongens B2 Gerard Alblas
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Conditie en techniektraining.
19:15 - 20:30 Jongens C1 Gerard Alblas
Mandy van den Ende
Rabobank veld 1 - CD Conditie en techniektraining.
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Veld 2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Olaf Heskes Veld 2 - AB
20:30 - 21:30 Junioren Trainingsgroep Rabobank veld 1 - C Selecte selectietraining
20:30 - 22:00 Dames 1 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Jorrit Cressent
Wendeline Kaspers-pompe
Veld 2 - CD
20:30 - 21:30 Jongens A1 Gerard Alblas Rabobank veld 1 - D
20:30 - 22:00 Oudercursus MenD veld 3
20:30 - 22:00 Trimhockey Dames D'Ouwe Steen veld 4 Anton
20:30 - 22:00 Veterinnen A Olaf Heskes Veld 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes D1 Lisa Ruizendaal Rabobank veld 1 - AB
16:45 - 18:00 Jongens C1 Gerard Alblas Rabobank veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Kim Veerkamp Veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Sam Vellenga Veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Floor Krommenhoek Veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Meike Lanting MenD veld 3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Andrew Roos D'Ouwe Steen veld 4 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C1 Olaf Heskes Rabobank veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Anna Nijmeijer D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Michelle van Meeteren Rabobank veld 1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D2 Daan Hofland Veld 2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Koen Baron Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D9 Meike Lanting MenD veld 3 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C3 Andrew Roos
Pepijn Oversteegen
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:30 - 19:30 Jongens D4 Babette Frankevoort MenD veld 3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D7 Anna Nijmeijer D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B2 Gerard Alblas Rabobank veld 1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Koen Baron Veld 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Bob van de Water Veld 2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Olaf Heskes Rabobank veld 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Jan willem van der Flier
Dirk van Garderen
D'Ouwe Steen veld 4 - AB Onder eigen leiding
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Dirk van Garderen
Jan Stalman
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Clemens van der Werf MenD veld 3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C4 MenD veld 3 - CD
20:00 - 21:15 Jongens B1 Gerard Alblas Rabobank veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Bob van de Water Veld 2 - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Eric Wanjon
Hendrik Emmens
Rabobank veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Heren D'Ouwe Steen veld 4
20:30 - 22:00 Veteranen A MenD veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B Valentijn Langeveld MenD veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen VL D'Ouwe Steen veld 4
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:00 Funkey Bo van Hasselt
Niels Papen
Claire Fietelaars
D'Ouwe Steen veld 4
16:00 - 17:00 Benjamins Meisjes Bo van Hasselt
Floor Hart
Mandy van den Ende
Niels Papen
Claire Fietelaars
Sophia Elisabeth Etmans
Julia Joldersma
Len de Koning
D'Ouwe Steen veld 4
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Olaf Heskes
Sebastiaan Trompert
Rabobank veld 1
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Bram Los MenD veld 3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 Wouter Mullink MenD veld 3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 3F4-F6 Aanmeld Max Oversteegen
Linde Stalman
MenD veld 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Kim Veerkamp
Olaf Heskes
Rabobank veld 1
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Olaf Heskes
Sam Vellenga
Rabobank veld 1
17:00 - 18:00 Jongens 3F1 Mandy van den Ende
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4
17:00 - 18:00 Jongens 3F2 Niels Papen
Matthijs Elting
D'Ouwe Steen veld 4
17:00 - 18:00 Jongens 3F3 Floor Hart
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4
17:00 - 18:00 Jongens 3F4 Bo van Hasselt
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4
17:15 - 18:14 Jongens C4 Daan Canninga Veld 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Max Oversteegen
Wouter Mullink
MenD veld 3 Max hoofdtrainer
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Max Oversteegen
Roos Anne Kapper
MenD veld 3 Max hoofdtrainer
17:30 - 18:30 Meisjes 8E6 Zondag Max Oversteegen
Bram Los
MenD veld 3 Max hoofdtrainer
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Sofie Honing Rabobank veld 1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Lisanne Mulder
Loïs Kok
Rabobank veld 1 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C2 Guido Wijn Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Floor Hart
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Mandy van den Ende
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E3 Floor Euving
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E5 Kaylie Palm
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E6 Bo van Hasselt
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E7 Zondag Julia Sijbrandi
Niels Papen
D'Ouwe Steen veld 4 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes B5 Daan Canninga Veld 2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens D3 Wouter Slotema MenD veld 3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D8 Max Oversteegen MenD veld 3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Cas Reijnen Veld 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C3 Pieter de Jong Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 Jongens A2 John Nijhuis Rabobank veld 1
19:30 - 20:30 Jongens B3 Rabobank veld 1
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Bob van de Water D'Ouwe Steen veld 4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Max Oversteegen MenD veld 3 - CD
20:00 - 20:59 Heren Jong 1 MenD veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Bart Reitsma Veld 2
20:30 - 22:00 Heren 1 John Nijhuis Rabobank veld 1
20:30 - 22:00 Jongens A1 John Nijhuis Rabobank veld 1